Sostinėje įveikta FK Vilnius komanda.

Antrasis LFF I lygos pirmenybių ratas prasidėjo dar vienomis rungtynėmis sostinėje. Čia Fabijoniškių mokyklos stadione įvyko rungtynės tarp FK „Vilnius“ ir FC „Hegelmann Litauen“ komandų. Nors pirmasis komandų susitikimas Kaune baigėsi aiškia Hegelmann pergale, rezultatu 4:1, rungtynės Vilniuje atrodė bus nenuspėjamos. FK „Vilnius“ komanda savo žaidimą gerina su lyg kiekvienomis rungtynėmis. Tą įrodantis faktas yra toks, kad FK „Vilnius“ ekipa turi net 2 žaidėjus rezultatyviausių LFF I lyga žaidėjų sąraše. I. Kružikas yra pasižymėjęs 12 kartų, o P. Malinauskas 9.

Rungtynes aktyviau pradėjo FC „Hegelmann Litaeun“ komanda. Jau 3 rungtynių minutę D. Stradalovas sukūrė pavojingą ataką prie D. Valecko vartų. Dar po kelių minučių buvo sukurta ir standartinė situacija, tačiau FK „Vilnius“ gynėjai pavojų eliminavo. Vėliau rungtynių kontrolę perėmė namų komanda. 12 min. M. Adomėnas pradėjo greitą ataką, kurios smaigalyje atsidūrė I. Kružikas. Igno smūgiuotą kamuolį atrėmė geriausias gegužės mėnesio Hegelmann komandos žaidėjas – T. Simaitis ir išsaugojo vartus sausus. Tadas nutraukė dar keletą pavojingų varžovų, o didžiausią pavojų sukėlė R. Rusecki ataka, tačiau jis vėl nesugebėjo, situacijoje vienas prieš vieną, įveikti Hegelmann vartininko.

Pirmajame rungtynių kėlinyje aktyvesni ir kovingesni buvo šeimininkai, tačiau pertrauka buvo naudingesnė kauniečių ekipai. Persigrupavę ir atlikę reikiamas taktines korekcijas Hegelman žaidėjai sugebėjo antrąjį kėlinį pradėti kur kas geriau. 59 min. U. Lekečinsko perdavimas į greitą ataką išleido B. Olencevičių, o kapitono kaire koja smūgiuotas kamuolys skriejo tiesiai į D. Valecko ginamus vartus. 0:1 Hegelmann priekyje.

FK „Vilnius“ žaidėjai neketino nusileisti, o dar vieną pavojingą progą sukūrė P. Malinauskas, tačiau ir vėl užtikrintai sužaidė T. Simaitis. Rungtynėse lemiamu momentu tapo, po keitimo į aikštę žengusių, J. Česnavičiaus ir D. Liaudanskio 77 min. sukurta ataka. Justas dešiniajame atakos krašte įveikė du varžovus ir atliko perdavimą į baudos aikštelę. Čia jau laukė D. Liaudanskis. kuris pelnė savo pirmąjį įvartį LFF I lygos turnyre. Rungtynes galutiniu rezultatu 0:2 laimi FC „Hegelmann Litauen“.

Po šių rungtynių komandos keliauja ir pertrauką, o sekančios oficialios rungtynės bus žaidžiamos rugpjūčio 3 d. išvykoje su Šiaulių miesto komanda. Tarpsezonyje FC „Hegelmann Litaeun“ vyksta į vienos savaitės pasiruošimo stovyklą Vokietijoje. Stovyklos metu bus sužaistos dvi rungtynės su Vokietijos klubais. Liepos 24 d. išbandysime jėgas su FC „Bruchsal“ komanda, o liepos 26 d. žaisime su FC Germania Forst.