Svajonių XI pagal trenerį Tadą Vilkevičių

„Hegelmann Litauen” klubo treneris Tadas Vilkevičius mieliau dėliotų treniruočių planus ir ruoštųsi Pirmos lygos pirmenybėms, bet kol šiuo metu visoje šalyje karantinas, paprašėme trenerio šiek tiek atitolti nuo Lietuvos ir pabandyti įvardinti savo geriausių planetos futbolininkų vienuoliktuką.

Manuel Neuer – “Keeper sweeper” rolės pradininkas. Fantastiškas žaidimas kojomis. Solidus ir užtikrintas gynėjų linijos pasaugojimas. Aukščiausia klasė atliekant svarbiausia vartininko funkciją – gelbstint komanda nuo įvarčių.

Sergio Ramos – Superstipri asmenybė, neįtikėtinas lyderis ir kapitonas. Labai greitas, fiziškai galingas ir labai agresyvus centro gynėjas. Didelė kokybė kontroliuojant kamuolį. Nuostabi technika ir sprendimų priėmimas leidžia puikiai pradėti komandos atakas. Sugeba pelnyti gyvybiškai svarbius įvarčius kampinių situacijose, kurie leidžia iškovoti trofėjus.

Virgil van Dijk – Tobulas centro gynėjas. Galingas oro dvikovose ir stiprus žaidime ant žemės. Labai atletiškas, greitas, aukštas, fiziškai stiprus. Itin stiprus ginantis 1v1. Didelė techninė kokybė, gali puikiai pradėti atakas.

Dani Alves – Nugalėtojo mentalitetas. 43 titulai per karjerą žaidžiant aukščiausio lygio futbolą. Nuolat alkanas ir trokštantis laimėti. Labai greitas ir rungtynių metu geba atlikti daugybę sprintu. Solidus ginantis ir beprotiškai kokybiškas atakos veiksmuose. Pasaulinės klasės technikos veiksmų išpildymas ir nuostabus partneris komandai kontroliuojant kamuolį. Neabejotinai savo piko metu buvo geriausias dešiniojo krašto gynėjas Pasaulyje.

David Alaba – Viską griaunantis ginantis ir beprotiškai kokybiškas atakuojant. Pasakiška kokybė paskutiniame aikštės trečdalyje atliekant trumpus ar skersuotus perdavimus i baudos aikštelę. Komfortabilus žaidžiant mažame plote ir puikus partneris kontroliuojant kamuolį. Vietoj kairės kojos – patranka smūgiams iš toli. Geba pelnyti įvarčius baudos smūgiais. Taip pat yra labai greitas ir atletiškas.

N’golo Kante – Neįtikėtina darbo apimtis ir atsidavimas. Tikras komandos žaidėjas ir nuostabi asmenybė. Fantastiniai gebėjimai perimti kamuolį dvikovose arba numatant tolimesnius varžovu veiksmus. Taip pat gali būti naudingas kontratakose, nes sugeba galingai “truktelti” su kamuoliu.

Andreas Iniesta – Futbolo smegenys. Fenomenalus aikštės matymas, kūrybiškumas ir geriausiu sprendimu priėmimas. Neeiliniai gebėjimai su kamuoliu pralysti pro rakto skylutę net ir pačiose sudėtingiausiose žaidybinėse situacijose. Rezultatyvių perdavimų ir sukurtų progų komandoms draugams karalius. Savo karjeros piko metu buvo vienas realiausių pretendentų laimėti geriausio planetos futbolininko apdovanojimą.

Kevin De Bruyne – Vienas labiausiai “išbaigtų” žaidėjų. Fiziškai galingas, greitas, dinamiškas žaidėjas, kuris nuostabiai mato aikštę ir žaibiškai įvertina situaciją. Meistriški kamuolio perdavimo ir driblingo įgūdžiai, gebėjimas atlikti stiprius ir tikslius smūgius iš toli abejomis kojomis. Kuria progas komandos draugams arba pats sėkmingai užbaigia atakas. Kietas dvikovose ginantis.

Kylian Mbappe – Žvėris. Protu nesuvokiamos fizinės galimybės, o taip pat puikūs techniniai įgūdžiai su kamuoliu. Geras žaidimo skaitymas, savalaikiai įkirtimai i laisvus plotus. Sunkiai sustabdomas žaidžiant 1v1 ir efektyvus realizuojant sukurtas progas įvarčiams pelnyti. Ateityje – geriausias planetos futbolininkas.

Lionel Messi – Žmogus iš kitos planetos. Labiausiai žaidimą įtakojantis žaidėjas futbolo istorijoje. Utopinis aikštės matymas, kūrybiškumas ir sprendimų priėmimas. Fenomenalus įvairaus pobūdžio ir trajektorijos perdavimai, genialus baudos smūgiai ir pasakiškas gebėjimas pelnyti įvarčius. Gali organizuoti žaidimą, kurti progas komandos draugams arba pats vienas nulemti rungtynes. Futbolo genijus.

Cristiano Ronaldo – Įvarčių mašina. Tiesiog monstriškas gebėjimas padaryti sunkiausia veiksmą futbolo žaidime – pelnyti įvarčius. Jis tai sėkmingai geba daryti abejomis kojomis ir galva, todėl yra tobulas puolėjas. Vienas geriausių atakų užbaigėjų futbolo istorijoje. Neįtikėtina darbo etika, pasitikėjimas savimi ir visiškas atsidavimas.