Trenerių TOP 5 pagal Igną Dedurą

„Hegelmann Litauen” klubo rubrika „Kol liekame namie” sugrįžta! Šiandien savo nuomonę išsakė klubo žaidžiantysis treneris – Ignas Dedura, kuris per savo karjerą dirbo su labai įdomiais ir garsiais treneris.

Ignas pristato TOP5 futbolo stretagus ir taktikus, kurie paliko pėdsaką jo karjeroje:

Šenderis Giršovičius – treneris, kuriam dirbant Kauno FBK klube pradėjau savo karjerą vyrų futbole. Kaune su šiuo strategu dirbome kartu 1995 – 1996 ir 1998 – 2000 metais.

Aleksandras Starkovas – tikriausiai vienas iš sėkmingiausių šios kartos Latvijos trenerių. Šis specialistas 2001 metais mane pasikvietė į latvių Rygos „Skonto“ klubą. Jis nemažai prisidėjo prie mano kaip gynėjo tobulėjimo. Vėliau jis mane pasiūlė prisijungti prie Maskvos „Spartak“ klubo.

Stanislav Cherchesov – 2018 metų Pasaulio futbolo čempionate pademonstravęs puikius rezultatus su Rusijos rinktine. Pasižymi griežtumu, bet teisingas. 2007 – 2008 metais teko kartu dirbti Maskvos “Spartak” klube.

José Couceiro – treneris, kuriam dirbant Lietuvos rinktinė pademonstravo geriausius rezultatus. „Žoržas“, kuris nuolat akcentavo mums žaidėjams, kad jeigu nuolat tik ginsimės, tai mes visas rungtynes pralaimėsime. Prie jo ir atėjo pakilimas visame mūsų šalies futbole. 2008 – 2010 metais kartu dirbome Lietuvos nacionalinėje rinktinėje.

Sir Alex Ferguson – mano nuomone, vienas geriausių trenerių pasauliniu mastu. Jo puikus darbas ir rezultatai „Manchester United“ klube kalba už jį patį. Aišku buvo ir juodo ir balto, bet šiuo metu matome, jog be jo šis klubas yra ne toks, koks buvo.