V. Armanavičiaus dublis lėmė svarbią pergalę namuose

Šeštadienį mėlynai balti namų arenoje priėmė svečius iš Jonavos. Svarbiose rungtynėse, kurios iš dalies gali lemti pirmenybių antrosios vietos likimą, rezultatu 2:1 triumfavo Kauno FC „Hegelmann Litauen” futbolininkai.

Dvikovos baigtį nulėmė pirmajame kėlinyje ir po pertraukos pelnyti Viliaus Armanavičiaus įvarčiai.

Kauno ekipa šį susitikimą pradėjo bene pajėgiausia sudėtimi: Nemanja Bjelan, Rokas Rasimavičius, Ignas Dedura, Matas Dedura, Mantas Fridrikas, Vilius Armanavičius, Povilas Kiselevskis, Rimvydas Lipnevičius, Alex Kyeremeh, Aurimas Raginis ir Nauris Petkevičius.

Rungtynes kur kas galingiau pradėjo aikštės šeimininkai, kurie jau 7 minutę patikrino varžovų vartininką smūgiu iš toli.

O visai netrukus krito ir pirmasis šios dvikovos įvartis. 12 minutę jį, po gražios komandinės atakos, pelnė šeimininkai. Iš A. Kyeremeh gavęs puikų perdavimą savo pirmąjį dvikovos įvartį pelnė V. Armanavičius.

Po pelnyto įvarčio FC „Hegelmann Litauen” ir toliau nesustojo dominuoti aikštėje ir praktiškai nieko įsimintino neleido sukurti savo varžovams.

37 minutę meistrišką smūgį galva atliko A. Kyeremeh, tačiau FK „Jonava” išgelbėjo vartininkas ir vartų skersinis.

Po trijų minučių varžovų vartininkai dar kartą teko pademonstruoti savo sugebėjimus, kai iš 5 metrų stipriu smūgiu jį bandė nuginkluoti N. Petkevičius.

Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkų atakos sumažėjo, bet kamuolio kontrolė vis dar priklausė mėlynai baltiems.

65 minutę dar kartą iššovė V. Armanavičius, šį kartą saugas gavo tikslų perdavimą iš P. Kiselevskio ir dar kartą nubaudė jonaviškių vartininką.

Vis dėlto, svečiams pavyko pasiekti garbės įvartį, kuomet baudos aikštelėje M. Dedura prasižengė prieš priešininkų puolėją, o dvikovos teisėjas skyrė 11 m. baudinį.

78 min. jau V. Armanavičius galėjo asistuoti savo komandos draugams, bet kamuolį skirtą po keitimo pasirdžiusiam Ugniui Lekečinskui, iš po kojų nupūtė varžovas.

Dar vieną rezultatyvų perdavimą V. Armanavičius galėjo atlikti 87 minutę, bet R. Lipnevičius smūgiavo šalia vartų.

Pasibaigus šiai dvikovai Artūro Ramoškos auklėtiniai turnyrinėje lentelėje pasivijo būtent FK „Jonava” futbolininkus ir šiuo metu ekipos turi po 40 taškų. Iki pirmenybių pabaigos komandoms liko sužaisti po 2 susitikimus.

Kitas svarbus mėlynai baltų mačas vyks taip pat namie – spalio 25 dieną, sekmadienį, nuo 13 val. prieš Alytaus DFK „Dainavą”.