Vienas „Hegelmann Litauen" lyderiu pratęsė sutartį su klubu

Vidurio saugas Vilius Armanavičius dar mažiausiai metus vilkės A lygos debiutantų Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen” marškinėlius.

Praeitų metų geriausias Pirmos lygos saugas pratęsė sutartį su mėlynai baltais iki 2021 m. sezono pabaigos.

„Malonu atstovauti savo miesto komandai. Tai klubas, kuris turi ambicingus planus ateičiai,  todėl norisi būti jo dalimi”, – klubo svetainei sakė V. Armanavičius.

Kauno rajono klubą žaidėjas papildė 2020 metų pradžioje ir greitai tapo vienu iš šios ekipos lyderiu. Praėjusiame sezone vidurio saugas per 19 žaistų rungtynių pelnė 11 įvarčių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Visada norisi siekti maksimumo ir kilti kiek galima aukščiau. Dalyvavimas Pirmoje lygoje nebuvo tai ko labai norėjau, bet po gana neblogo komandai sezono, smagu grįžti į A lygą.

A lygoje tikrai nebus lengva rinkti taškus ir manau, dėl kiekvieno taško turėsime sunkiai padirbėti. Komandai reikės maksimalaus susikaupimo ir atsidavimo. Aikštėje nebus galima savęs tausoti ir pagrindinis dalykas, tai kovingumas ir buvimas komanda, tik taip galėsime pasiekti užsibrėžtus tikslus”, – sakė vienas iš komandos lyderių.

Pirmas šio sezono kontrolines rungtynes „Hegelmann Litauen” žais vasario 23-ąją Vilniuje su Baltijos futbolo akademija.