„Hegelmann Litauen" B pavyko pasiekti revanšą Žagarėje

Kauno rajono „Hegelmann Litauen” B futbolininkai iš tolimosios Žagarės grįžo ne tuščiomis – pavyko atsirevanšuoti Joniškio FK „Saned” už pirmajame rate patirtą pralaimėjimą.

Antrojo rato 4 ture Tado Vilkevičiaus treniruojami mėlynai balti rezultatu 3:1 pranoko varžovus ir į savo sąskaitą 10 pergalę šių metų LFF II lygos pirmenybėse.

Rungtynes svečiai pradėjo tokia startine sudėtimi: Laurynas Klimas, Aleksandr Jaceko, Povilas Gavorka, Nedas Masaitis, Gustas Baumila, Nedas Dabužinskas, Deividas Karlauskas, Tauras Leonavičius, Kristupas Tunyla, Tadas Klimavičius ir Denidas Bradulis.

Jau pačioje dvikovos pradžioje svečiai iš Kauno rajono gavo šaltą dušą, praleido įvartį 3 minutę.

Visgi mėlynai balti parodė charakterį ir sugebėjo atsitiesti. 26 minutę savo septintąjį įvartį turnyre pelnė D. Bradulis.

Po 13 minučių tas pats D. Bradulis tiesiog įskriejo į varžovų baudos aikštelę ir gavęs puikų perdavimą iš D. Karlausko, griūdamas pasiuntė kamuolį į vartus – 1:2.

Kaip ant sparnų žaidę kauniečiai neketino sustoti ir varžovus pasiuntė į nokdauną jau pačioje kėlinio pabaigoje. Puiku smūgiu pasižymėjo Tauras Leonavičius.

Antrajame kėlinyje šeimininkai dar bandė griebtis šiaudo, bet puikiai mėlynai baltų gretose rungtyniavo abu aikštėje pasirodę vartininkai – Laurynas Klimas ir jį pakeitęs Emilis Neverauskas.

Mėlynai balti šventė saldų revanšą ir po šios pergalės kovoje dėl 11-20 vietų užima aukščiausiai įmanoma poziciją su 33 taškais.

Kitas rungtynes FC „Hegelmann Litauen” B futbolininkai žais rugsėjo 27 dieną namie prieš Utenos „Utenį”.