Kovingame mače mėlynai baltų B ekipos minimali pergalė

D. Balandis/hegelmannsports.lt

Sekmadienio popietę Kaune vyko LFF II lygos 6 turo rungtynės, kuriose kovojo Kauno FM „Fortūnos“ ir Kauno rajono FC „Hegelmann Litauen“ B komandos. Pergalę rezultatu 0:1 iškovojo mėlynai balti, o vienintelį rungtynių įvartį įmušė Matas Rutkauskas.

Kauno rajono komandos sudėtis: Emilis Neverauskas, Denisas Bradulis, Justinas Budrys, Matas Rutkauskas, Nedas Masaitis, Simas Gedžiūnas ©, Elvinas Bajorinas, Mindaugas Zlatkus, Kristupas Tunyla, Nedas Dabužinskas, Tauras Leonavičius.

14 minutę išaušo pirmas pavojingesnis epizodas prie varžovų vartų –  K. Tunyla gavęs kamuolį baudos aikštelės prieigose, prasmūgiavo į vartus, tačiau jo smūgis skriejo tiesiai į vartininką. Dar po poros minučių M. Zlatkus artėdamas prie šeimininkų vartų meistriškai persimetė kamuolį per vieną iš gynėjų ir atliko labai galingą smūgį, tačiau pritrūko tikslumo, kamuolys nulėkė šalia vartų.

Visai netrukus savo laimę išmėgino ir N. Dabužinskas – atsidengęs prie pat baudos aikštelės priėmė kamuolį ir gavo laisvės smūgiui į vartus, tačiau ir šis kamuolys nusileido šalia vartų.

Šeimininkai taip pat kėlė pavojų mėlynai baltų komandos vartams – įpusėjus pirmam kėliniui, varžovai tolimu smūgiu patikrino E. Neverausko budrumą, vartininkas kamuolį atmušė į užribį, o netrukus varžovai sudrebino skersinį, tačiau daugiau nieko neišpešė.

28 minutę D. Bradulis paleido pavojingą smūgį iš baudos aikštelės prieigų, bet ir šis bandymas buvo nesėkmingas.

Pirmajame kėlinyje komandos taip ir nepasižymėjo įvarčiais, tačiau netrūko kietos kovos, pražangų ir apsistumdymų, kuriuos teko malšinti stabdymais ir geltonomis kortelėmis.

Svečiai antrą kėlinį pradėjo su didesne energija, jau pirmomis antros mačo dalies minutėmis D. Bradulis turėjo neblogą šansą pasižymėti, kai baudos aikštelėje priėmė kamuolį ir gavo laisvės smūgiui, tačiau nepavyko pataikyti į vartų plotą.

65 minutę M. Zlatkus prasiveržė dešinėje ir atliko rezultatyvų perdavimą M. Rutkauskui, kuris sėkmingai nukreipė kamuolį į vartus bei leido minimaliai išsiveržti šios dienos rungtynės.

Po keitimo išėjęs Povilas Gavorka irgi gavo neblogą šansą prasmūgiuoti į vartus iš mėgstamos distancijos šalia baudos aikštelės, tačiau pataikė tiesiai į vartininką.

Rungtynių pabaigoje M. Zlatkus dar spėjo įmušti kamuolį į varžovų vartus, tačiau tai padarė po teisėjo švilpuko, kuris fiksavo nuošalę. Tikslint paskutinėms minutėms varžovai dar bandė išspausti lygiąsias ir antrą kartą šios dienos rungtynėse sudrebino vartų konstrukciją, bet apčiuopiamos naudos pasiekti nepavyko, o mačas užsibaigė rezultatu 1:0 „Hegelmann Litaeun“ B komandos naudai