Kybartuose - skaudus B komandos pralaimėjimas

Šeštadienio popietę Kybartuose susitiko vietos legendinis Kybartų „Sveikatos“ klubas ir Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ B komanda. Rezultatu 1:7 buvo patirtas skaudus pralaimėjimas, o mėlynai baltų gretose vienintelį įvartį pelnė Mindaugas Zlatkus.

Kauno rajono ekipa šį kartą startavo remdamasi žaidėjais tik iš B komandos: Emilis Neverauskas, Vilius Martinkevičius, Tauras Leonavičius, Nedas Dabužinskas, Kristupas Tunyla, Simas Gedžiūnas ©, Elvinas Bajorinas, Justinas Budrys, Povilas Čižinauskas, Mindaugas Zlatkus.

Jau 4 minutę svečiams pavyko uždirbti kampinį, po kurio M. Zlatkus pabandė galva smūgiuoti  į vartus, tačiau varžovams sėkmingai pavyko susitvarkyti su pirmuoju išpuoliu.

12 minutę šeimininkai greito išpuolio metu pelnė  pirmąjį įvartį  į E. Neverausko ginamus vartus, o po poros minučių uždirbo 11 metrų baudinį, kai vienas iš gynėjų neleistinai stabdė varžovą baudos aikštelėje ir netrukus realizavo smūgį bei padvigubino persvarą iki 2:0.

Ilgai netrukus, 17 minutę M. Zlatkus prasiveržė link varžovų vartų ir  taikliu smūgiu kaire koja sušvelnino rezultatą iki 2:1. Tas pats puolėjas atliko dar keletą smūgių pirmajame kėlinyje, tarp jų ir vieną, po pavojingos varžovų pražangos prie pat baudos aikštelės, tačiau toliau sekę smūgiai praskriejo virš vartų.

Dar nepasibaigus pirmajam kėliniui mėlynai baltiems teko atlikti pirmąjį keitimą, kai kojos skausmus pradėjo justi P. Čižinauskas, jį pakeitė Nedas Masaitis.

Likus 5 minutėms iki pirmo kėlinio pabaigos Kybartų futbolininkai pasinaudojo mėlynai baltų klaida gynyboje ir į rūbinę išėjo su 2 įvarčių persvara –  3:1.

Prasidėjus antrajam rungtynių kėliniui S. Gedžiūnas prasmūgiavo stiprų smūgį link varžovų vartų, bet šeimininkų vartininkas kamuolį atrėmė.

Antroji rungtynių pusė klostėsi itin nesėkmingai – 50 minutę šeimininkai vėl išbėgę į greitą ataką pasižymėjo jau 4 kartą šiandien, po 10 minučių vėl nepavykus susitvarkyti gynyboje, krito ir 5 įvartis.

Kybartų komanda ir toliau neatleido vadžių – 70 minutę pridėjo 6 įvartį, o pačioje rungtynių pabaigoje, dar kartą pasinaudojo šiandien šlubuojančia svečių gynyba ir įmušė 7 įvartį.

Rezultatu 1-7 teko susitaikyti su skaudžiu pralaimėjimu, šansas reabilituotis – penktadienį 19 valandą savo namų aikštelėje prieš FK „Žalgiris“ C ekipą.