Mėlynai baltų B komanda iškovojo pergalę likę mažumoje

D. Balandis/hegelmannsports.lt

Šeštadienio vakarą Kaune susitiko BE1 Nacionalinė futbolo akademija ir Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ B komandos. Rezultatu 1:0 pergalę šventė mėlynai balti, o vienintelį mačo įvartį pelnė Aurimas Raginis.

Mėlynai baltų startinė sudėtis: Laurynas Klimas, Gabrielius Zagurskas, Matas Dedura, Aurimas Raginis, Martynas Vasiliauskas, Jose Mosquera, Ibrahim Olaosebikan, Denisas Bradulis, Matas Rutkauskas, Simas Gedžiūnas ©, Mindaugas Zlatkus.

Rungtynių pradžia buvo labai aktyvi – neprabėgus nė 5 minutėms L. Klimas buvo priverstas paplušėti, kai po vieno iš gynėjų klaidos, varžovai vos nenubaudė Kauno rajono komandos. Po kelių minučių pavojingas epizodas nuaidėjo ir prie varžovų vartų, ten po lengvos sumaišties pasižymėti irgi nepavyko.

Kėliniui įpusėjus A. Raginis gavo šansą atlikti tolimą baudos smūgį kaire koja, tačiau jo smūgis praskriejo virš vartų.

Maždaug 26 minutę varžovai suklydo gynyboje ir kapitonas S. Gedžiūnas gavo puikią progą pelnyti įvartį, bet jo smūgiuotas kamuolys nukeliavo tiesiai pas vartininką. Dar po poros minučių Ibrahimas Olaosebikanas sudrebino varžovų skersinį, o galų gale pribrendo ir įvartis – 30 minutę A. Raginis nuginklavo varžovų vartininką.

Pirmajame kėlinyje smūgiais galva dar bandė pasižymėti tiek I. Olaosebikanas, tiek M. Zlatkus, tačiau padvigubinti persvaros nepavyko.

Maždaug 50 minutę varžovai neišnaudojo puikaus šanso išlyginti rezultatą – vienas iš BE1 NFA auklėtinių likęs vienas prieš vartininką prasmūgiavo virš vartų.

66 minutę G. Zagurskas užsidirbo raudoną kortelę už pavojingą pražangą aukštai iškeltomis kojomis ir svečiai liko žaisti dešimtiese.

Likus mažumoje teko daugiau dirbti gynyboje, darbo turėjo ir mėlynai baltų komandos vartininkas – 83 minutę L. Klimas atrėmė galingą varžovų šūvį, kuris skriejo tiesiai į devyniukę.

Rungtynių pabaigoje savų šansų turėjo ir Kauno rajono ekipa – Justinas Budrys pasirodęs po keitimo, neišnaudojo savojo ir prasmūgiavo tiesiai į vartininką, M. Vasiliauskas atsidūrė pavojingoje situacijoje prie varžovų vartų, tačiau smūgis atliktas iš labai aštraus kampo taip pat atsidūrė vartininko rankose.

Prieš nukambant mačo pabaigos švilpukui, dar vieną galimybę pasižymėti turėjo šiandien solidžias rungtynes sužaidęs Ibrahim, bet kamuolys ir vėl nuskriejo aukščiau vartų.

Mačą minimalia persvara 1:0 laimėjo svečių Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ B komanda. Kitas rungtynes LFF II lygoje mėlynai baltų ekipa žais namuose gegužės 26 dieną 19 valandą 30 min. prieš Klaipėdos „FM“.