Rezultatyvus Kauno derbis pažymėtas mėlynai baltų pralaimėjimu

Kauno derbis pasibaigė mėlynai baltų pralaimėjimu nepaisant dviejų kartvelo Levano Mačarašvilio įvarčių.

Praėjusio sezono bronzos medalių laimėtojai atidėtame 18-ojo turo mače derbyje 3:2 įveikė Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ futbolininkus.

Rungtynes aikštės šeimininkai pradėjo jauniausia šį sezoną vidurio gynėjų pora ir šiek tiek pasikeitusia startine sudėtimi: Ignas Plūkas, Lukas Čerkauskas, Matas Dedura, Vilius Armalas, Gabrielius Zagurskas, Vilius Armanavičius, Yukiyoshi Karashima, Levanas Mačarašvilis, Ricardinho, Ugnius Lekečinskas ir Nauris Petkevičius.

Derbis puikiai prasidėjo mėlynai baltiems – jau 4-ąją minutę po grubios Martyno Dapkaus klaidos Levanas Mačarašvilis iššoko į akistatą su vartininku ir užtikrintai jį nuginklavo.

„Kauno Žalgiris“ po praleisto įvarčio ėmė kurti planus kaip atsakyti tuo pačiu. 18-ąją minutę varžovai išsiveržė į priekį, kai po pakelto kampinio taikliai galva smūgiavo Michaelas Thuique’as.

29 minutę visus sirgalius ant kojų pakėlė tolimas Viliaus Armalo smūgis. Kamuolys skriejo tiesiai į viršutinį vartų kamputį, bet Deividas Mikelionis sugebėjo kamuolį nukreipti į kampinį.

Antruoju taikliu smūgiu „Hegelmann Litauen” priešininkai pasižymėjo prieš pat pertrauką. 45-ąją minutę Philipas Otele kovingumo dėka atkovojo kamuolį ir stipriu smūgiu pasiuntė kamuolį į artimąjį vartų kampą.

Antrojo kėlinio pradžioje komandos apsikeitė pavojingomis progomis – „Kauno Žalgiris” patikrino mėlynai baltų skersinio stiprumą, o kiek vėliau Ugnius Lekečinskas stipriu smūgiu patikrino ir D. Mikelionio budrumą.

Visgi 65-ąją minutę priešininkų legionierius iš Nigerijos P. Otele sugebėjo pasinaudoti šeimininkų gynėjo klaida ir pelnė savo antrąjį bei komandos trečiąjį įvartį.

68-ąją minutę „Hegelmann Litauen” futbolininkai galėjo sušvelninti rezultatą. Puikų Viliaus Armanavičiaus perdavimą iš kairiojo krašto gavęs U. Lekečinskas iš puikios pozicijos smūgiavo tiesiai į vartininką.

86-ą minutę rezultatas galėjo tapti dar didesnis, bet Ignas Plūkas pademonstravo savo sugebėjimus 11 metrų baudinio metu atremdamas Grato Sirgėdo smūgį.

Visgi jau per pirmą teisėjo pridėtą minutę mėlynai baltiems pavyko sušvelninti rezultatą – puikų smūgį į tolimąjį vartų iš maždaug 16 metrų atliko L. Mačarašvilis.

Tiesa, to „Hegelmann Litauen“ ekipai neužteko, kuri su 7 taškais lieka 7-oje turnyro lentelės vietoje, „Kauno Žalgiris“ su 16 taškų šoktelėjo į 2-ąją poziciją.