Vienas įvartis lėmęs mėlynai baltų pirmąją nesėkmę namuose

Pirmą nesėkmę namuose „Optibet A lygoje“ patyrė Kauno rajono „Hegelmann Litauen” futbolininkai.

Šeštadienį mėlynai balti po vieno tikslaus Gargždų „Banga“ smūgio pirmojo kėlinio pabaigoje, buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą.

Šeimininkai, prieš tai nepralaimėję trejų rungtynių iš eilės, rungtynes pradėjo tokiu startiniu vienuoliktuku: Ignas Plūkas, Mantas Fridrikas, Vilius Armalas, Rokas Rasimavičius, Ibrahimas Olaosebikanas, Vilius Armalas, Yukiyoshi Karashima, Levanas Mačarašvilis, Ricardinho, Nauris Petkevičius ir Ugnius Lekečinskas.

Pakankamai lygiose rungtynėse pirmieji savo progą pasižymėti susikūrė svečiai iš pamario – 5 minutę jie galva smūgiavo iš baudos aikštelės, bet I. Plūkas buvo ramus.

Pirmąjį bandymą pramušti I. Driomovą mėlynai balti turėjo 9 minutę, kuomet po surengtos atakos, jos pabaigoje smūgį atliko V. Armanavičius.

16 minutę po pakelto kampinio ir sąmyšio baudos aikštelėje, savo žodį tarė Mantas Fridrikas, bet jo galingas smūgis skriejo šalia vartų.

Ypač pavojingą ataką šeimininkai surengė 26 minutę, o ją pabandė užbaigti efektingu smūgiu pabandė Levanas Mačarašvilis, bet dar efektyviau sužaidė varžovų vartų sargas išgelbėdamas savo komanda nuo potencialaus įvarčio.

Vėliau sekė du pavojingai „Bangos” išpuoliai, vieną smūgį „sugėrė” I. Plūkas, kitas skriejo šalia vartų.

Visgi pirmieji šiame mače svarstykles į savo pusę persvėrė svečiai – įvartis buvo pelnytas 41-ąją minutę. Simonas Urbys baudos aikštelėje surado Ernestą Stočkūną, kuris savo tikslų smūgį atliko pažeme nukreipdamas kamuolį į tolimąjį vartų kampą.

Nors antroje mačo pusėje „Hegelmann Litauen“ ekipos strategas Andrius Skerla bandė pagyvinti žaidimą keitimais, tačiau susikurti aštresnes pusproges pavyko tik paskutinėmis minutėmis.

Čempionato debiutantų gretose pasirodė ir po traumos atsigavęs Thompsonas Gavi, visgi, „Bangos“ gynyba atlaikė kelių minučių šturmą ir po 8-ojo turo kovų turi 6 taškus.

Gargždų ekipa išlieka 8-oje pozicijoje, tačiau priartėjo prie poros turnyro lentelės viduryje esančių komandų, tarp jų – ir tašku daugiau turinčios „Hegelmann Litauen“ ekipos.